Co 2 osoba z cukrzycą nie wie, że ją ma, a Ty ?

24 czerwca 2014
AKTUALNOŚCI
W dniach 11-16 czerwca w Łodzi przeprowadzona została akcja wykrywania cukrzycy wśród pacjentów, pod hasłem przewodnim ” Co 2 osoba z cukrzycą nie wie, że ją ma, a ty? Czy jesteś zagrożony, przyjdź i sprawdź ”. Akcja trwała od 7 rano, a więc pacjenci na czczo i po posiłkach mieli możliwość sprawdzenia poziomu glikemii tym samym skorzystać z naszego glukometru evercare genius. Pacjenci z wykrytym podwyższonym poziomem cukru byli zapisywani na wizytę lekarską w celu zaordynowania recepty a ty samym kompleksowe podejście umożliwiło pacjentowi świadome kontrolowanie glikemii od momentu wykrycia cukru bez ryzyka.

Akcja została potraktowana wszechstronnie, ponieważ pacjenci mieli możliwość również skorzystania z pomiaru ciśnienia,  porady pielęgniarskiej i przede wszystkim lekarskiej dot. cukrzycy. Przesłaniem akcji była również promocja naszego cera- chek 1 code z przeznaczeniem dla pacjenta z  1 typem cukrzycy.

Najważniejszym dniem akcji była  biała sobota, w tym dniu wykryliśmy 18 osób z podwyższonym poziomem cukru. W przedziale od 11 do 16 czerwca wykryliśmy łącznie  47 pacjentów z podwyższonym poziomem glikemii. 

Podobne artykuły
30 września 2014
aktualności
W dniach 26-27 września 2014 na Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 11 w Toruniu odbyło się już po raz osiemnasty Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne "Diabetica Expo 2014"
18 listopada 2013
aktualności
W dniu 16.11.2013 roku odbyły sie w Kielcach uroczyste obchody Światowego Dnia Cukrzycy. Dzień ten upamietnia date urodzin ( 14 listopad ) odkrywcy insuliny Fredericka Bantinga.
04 listopada 2013
aktualności
W każdej dziedzinie życia, obserwujemy dzisiaj ogromny postęp, zmiany są tak szybkie, że często ich tempo mocno potrafi nas zaskoczyć. Tak dzieje się też na rynku urządzeń do pomiaru poziomu glikemii. Czy jednak te zmiany zawsze są zgodne z naszymi oczekiwaniami? Czy dopasowują się do naszych prawdziwych potrzeb? Postaram się w tym artykule znaleźć odpowiedzi, na te z pozoru łatwe pytania, a właściwie dać szanse poszukania jej tym, którzy zechcą ten artykuł przeczytać i odnieść do jego treści.
16 października 2013
aktualności
W dniach 20-21 września 2013 roku w Toruniu odbyły się XVII Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne DIABETICA EXPO oraz XI Ogólnopolskie Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości. Miło nam poinformować, że nasz glukometr Evercare Genius zdobył 2 miejsce w kategorii sprzęt diagnostyczny.